מופעי קרקס מרגשים לכל אירוע

תאטרון קרקס | מופע אש | מופע ג'אגלינג

מבצעים מיוחדים לקראת ל"ג בעומר.. דברו איתנו!

מופעי קרקס מרגשים לכל אירוע

טירוף בימתי קרקסי במיטבו

אסי קרקסי מציע מגוון של מופעי קרקס ברמה טכנית מהגבוהות בארץ – עם הרבה צחוקים ושיתוף הקהל, בהתאמה אישית לכל אירוע

המופעים

מה המופע המדוייק לאירוע שלכם?

תפוס ת'תרנגולת

מופע הקרקס המלא - טרלול קרקסי במיטבו
50 דק'

מופע קרקס נטו

פחות דיבורים יותר מעשים
30 דק'

מופע אש מדהים

שואו חזק בזמן קצר
20 דק'
גלריה

גלרית מופעים

ממש כמו באוהלי הקרקס הגדולים, מופע קרקס לאירועים מגיע אליכם – לחגיגות בישוב, לאירוע שיא של הקייטנה, לאירוע חברה עם הילדים או אפילו לאירוע משפחתי קטן ואינטימי, אצלכם בגינה. עם אקרובטים, להטוטנים, ליצנים, בלונאים ועוד כל מיני אמנים שפיתחו מיומנויות מיוחדות ומרשימות, במיוחד בשביל לשמח אנשים.

כמו בהרבה תחומים אחרים, המחיר תלוי בכמה גורמים: 

תאריך המופע – בחגים ותאריכים מבוקשים אחרים המחירים גבוהים יותר בדרך כלל.

רמת הנסיון של האמן – כמה שנים נמצא בתחום, האם מופיע רק בארץ או גם בחו"ל.

תפאורה ואביזרים- האם מדובר בתפאורה מושקעת, או בסיסית, האם יש קונסטרוקציות מיוחדות שדורשות הובלה מיוחדת או אישור מהנדס.

תלבושת – האם מדובר בתלבושת בסיסית של כובע ליצן ווסט צבעוני, או תלבושת שהוכנה במיוחד ע"י מעצבת מקצועית ועלתה אלפי שקלים. 

כמות המשתתפים – אם מדובר בקהל גדול – חשוב שהמופע יהיה חזק מספיק בשביל להחזיק את הקהל מרותק, כולל שימוש באלמנטים גדולים שגם מי שיושב מרחוק יוכל לראות. זאת לעומת מופע קטן ואינטימי ביום הולדת למשל.

האם יש הגברה במקום או שתרצו שהאמן יביא איתו.

זמן המופע – האם המופע הוא מרכז האירוע, או שיש אטרקציות נוספות. רוב המופעים בארץ מתחלקים ל 3 קבוצות זמן: מופע קצר – 15-20 דקות | מופע בינוני – 30 דקות | מופע מלא – 45-50 דקות. בדרך כלל אנחנו פחות ממליצים על מופע ארוך יותר מ 50 דקות, בעיקר כי לרוב האנשים קשה לשבת מרוכזים לאחר מכן, גם אם מדובר במופע ממש מרתק.

נשמח לקיים שיחת היכרות קצרה בה נבין ביחד מה הכי מתאים לאירוע שלכם, אחר כך נשלח לכם הצעה אטרקטיבית.

בעבר, שום מופע קרקס לא היה שלם בלי כמה קטעים של בעלי חיים. המיומנויות האלה אמנם מאוד מרשימות לפעמים, אבל בהרבה מקרים כרוכות באימונים קשים והרבה התעללות בבעלי החיים. באמצע שנות השמונים הגיעה הפריצה של "קרקס השמש", Cirque du soleil – שבמופעים שלהם לא היו משתמשים

בעבר, שום מופע קרקס לא היה שלם בלי כמה קטעים של בעלי חיים. המיומנויות האלה אמנם מאוד מרשימות לפעמים, אבל בהרבה מקרים כרוכות באימונים קשים והרבה התעללות בבעלי החיים. באמצע שנות השמונים הגיעה הפריצה של "קרקס השמש", Cirque du soleil – שבמופעים שלהם לא היו משתמשים בבעלי חיים, אלא באקרובטים וליצנים ברמה גבוהה.

לאט אבל בטוח עוד ועוד מדינות הצטרפו לתהליך המבורך, והיום יש מעל 40 מדינות בעולם שלגמרי אוסרות על שימוש בבעלי חיים בקרקס.

, אלא באקרובטים וליצנים ברמה גבוהה.

לאט אבל בטוח עוד ועוד מדינות הצטרפו לתהליך המבורך, והיום יש מעל 40 מדינות בעולם שלגמרי אוסרות על שימוש בבעלי חיים בקרקס.

מופעי הקרקס משלבים מגוון של מיומנויות – ג'אגלינג (להטוטים), ליצנות, אקרובטיקה, אקרובאלנס (אקרובטיקה בזוג) ואפילו אקרובטיקה אווירית עם קונסטרוקציות מיוחדות. כמעט כל המופעים משלבים קטעים טכניים מרשימים יחד עם קטעי קישור תיאטרליים, שיתוף מתנדבים מהקהל והרבה הומור.

רוב המופעים בארץ מתאימים לכל המשפחה, אפילו שמן הסתם יש מופעים שמיועדים רק למבוגרים, או רק לילדים. באופן טבעי יש אמנים שמבחינת האופי וסגנון המופע שלהם מתאימים לקהל מסוים. נשמח להבין יחד מה המופע שהכי מתאים לאירוע שלכם.

error: התוכן מוגן
דברו איתנו :)
אפשר לעזור?
יצירת תוכן קרקס איכותי, ייחודי ומגוון זו המומחיות שלנו. נשמח להבין יחד מה מדוייק לאירוע שלכם\ן!