מי אנחנו

קצת על האנשים שמאחורי הקלעים ובמרכז הבמה

אסי הוא אמן קרקס בינלאומי. מופיע , מנחה סדנאות, מפיק אירועים ומטייל בעולם כמעט 20 שנה

נהנה מתקשורת עם אנשים ולתת מענה לחגיגת החיים.

איך הכל התחיל | סיפורו של אמן קרקס נודד

נחשפתי לעולם הג'אגלינג כשהייתי בן 16, במסיבות ופסטיבלים של מוזיקה. זה היה רק תחביב עד שבגיל 20 הגיעה ההזדמנות ללמד אומנויות קרקס בבתי ספר.

בתור מישהו שבקושי סיים בית ספר, נזרק כמעט מכל מסגרת אפשרית, זה היה רעיון קצת מוזר.

החלטתי ללכת על זה בכל זאת – מה שהסתבר כאחת ההחלטות הטובות בחיי.

ההנאה הגדולה מהמשחק, האפשרות להפוך תחביב לפרנסה יחד עם היכולת של ילדים ללמוד מהר והצורך לעמוד בקצב שלהם  דחפו אותי לשעות רבות של אימונים ולרכישה של מיומנויות חדשות.

בגיל 22 פתחתי עסק למופעי קרקס וסדנאות. התחלתי בקטן, עם מופעי התנדבות או במחירי עלות. בשנים האלה היו לי דיי הרבה מופעים גרועים, לא מעט חוויות של כישלון – הפלתי על הקהל כיסאות, פומפות, לפידים בוערים ועוד, שרפתי שערות וקיבלתי כוויות על מגוון חלקים בגוף.. חגיגה

לא פעם יצאתי מהאירוע  "עם הזנב בין הרגליים"..

כמו הרבה אמנים אחרים, המון פעמים חשבתי לוותר, למצוא כיוון אחר.

לא ברור מה זה היה בדיוק, אבל משהו החזיק אותי שם, דחף אותי להמשיך ולנסות ליצור מופעים טובים יותר. עם הזמן השתפרתי ואפילו השתתפתי בהרבה מופעים גדולים – כמנחה או כחלק מצוות הקרקס.   

רוב הזמן העדפתי להופיע לבד, לפתח את מופע הסולו.

כבר בתחילת הדרך הבנתי שכמעט כמו שאהבתי לג'נגל – אהבתי לטייל, להיות בתנועה מתמדת.

הבנתי שבכמה חודשים של עבודה אינטנסיבית אני יכול לממן לעצמי חיים מרגשים במקומות שונים בעולם – להשקיע הרבה זמן באימונים פיזיים ועבודה תיאטרלית, להכיר אנשים מכל העולם ומעל הכל פשוט לחיות בלי לחץ ולהתרכז במה שחשוב לי באמת.

לאורך הדרך בניתי סוגים שונים של מופעים. הרחבתי את מגוון הסדנאות, עסקתי לא מעט בהפקה של ארועי קרקס ויצירת תוכן קרקסי ייחודי לאירועים גדולים.

 גם כשכבר התבססתי כלהטוטן מצליח, תמיד ליוו אותי ספקות – "האם אני טוב מספיק?", "האם זה מה שאני באמת רוצה לעשות?" בשלב מסוים הבנתי שהתרחקתי מהמקום הראשוני, שכל כך ריגש אותי בעבר. הרגשתי שאני צריך שינוי.

החלטתי להרחיב אופקים – למדתי בארץ ובחו"ל – תיאטרון, מחול, אקרובטיקה, פנטומימה ועוד מגוון מיומנויות פיזיות, תואר ראשון בחינוך, פסיכודרמה, הדרכת יוגה ועוד.

בשנים האחרונות עברתי תהליך של דיוק הדברים לתקופה ולמקום בו אני נמצא בחיים – כשנמצא בארץ מופיע הרבה, כשנמצא בחו"ל עסוק בעיקר בהפקה ויצירת תכנים אמנותיים בארץ ובחו"ל. 

תוך כדי, מקפיד לעשות מופעי התנדבות במגוון יעדים נידחים כל הפלנטה – גם בשביל לשמור על כושר, אבל בעיקר בשביל לשמח אנשים ולחלוק את המתנה שלי עם העולם.

המופעים

המופעים של אסי קרקסי

קרקס כדרך חיים, כבר מעל 15 שנה

תפוס ת'תרנגולת

מופע הקרקס המלא - טרלול קרקסי במיטבו
50 דק'

מופע קרקס נטו

פחות דיבורים יותר מעשים
30 דק'

מופע אש מדהים

שואו חזק בזמן קצר
20 דק'
המלצות

לקוחות ממליצים

error: התוכן מוגן
דברו איתנו :)
אפשר לעזור?
יצירת תוכן קרקס איכותי, ייחודי ומגוון זו המומחיות שלנו. נשמח להבין יחד מה מדוייק לאירוע שלכם\ן!