דמויות שטח קרקס

להטוטנים | הולכי קביים | פסלים חיים | דמויות שטח | אמני בועות סבון | מקפלי בלונים

מבצעים מיוחדים לקראת אירועי סוף השנה והקיץ.. דברו איתנו!

תאטרון רחוב קרקס בהתאמה אישית

דמויות שטח קרקסיות לאירועים

מאגר הדמויות הגדול בארץ
בהתאמה אישית וייחודית לאירוע שלכם

מפיקים אירועי קרקס מעל 20 שנה

שחקנים מקצועיים ומנוסים בתלבושות מרהיבות ומקוריות אינטראקציה מרגשת ומפתיעה עם הקהל בניית אירועי קונספט מיוחדים בהתאמה אישית

מתאים לפסטיבלים, אירועי חוצות, השקה, קידום מכירות, בר מצוות חתונות ועוד

לאחר שנים של נסיון, הבנה לוגיסטית מעמיקה של התחום ועם היכרות אישית כמעט עם כל האמנים הפועלים בארץ נוכל ליצור יחד את האירוע המדוייק עבורכם

דגש על מקצועיות, עמידה בזמנים, מצב רוח טוב, סבלנות, ונראות של האמנים

ניתן להזמין מס' אמנים במחיר אטרקטיבי, לשלב עם מופע \ סדנת קרקס

גלריה

גלרית דמויות שטח

ליצן ג'אגלר לאירועים

כשהולכים להצגה בתאטרון, בדרך כלל יושבים על כיסא מול הבמה, הוילון נפתח וההצגה מתחילה. יש מעין גבול דמיוני בין הקהל לבין השחקנים על הבמה. ברוב המקרים הקהל הוא צופה שקט במופע. 

תאטרון רחוב לעומת זאת, קורה בדרך כלל במרחב הציבורי – כחלק מיריד, ברחבת המתנ"ס השכונתי, באמצע הפארק או במרכז של רחוב ראשי הומה אדם. בהרבה מקרים הבמה לא תחומה או מוגדרת, השחקנים יכולים ליצור קשר ישיר – פיזי או מילולי עם הקהל. אפשר להגיד שאותו גבול דמיוני שקיים באולמות התאטרון מטשטש כשמדובר בתאטרון רחוב – לשחקנים יש אפשרות ליצור מציאות דינמית ומשתנה מרגע לרגע, להפוך את הקהל לחלק מהמופע באופן שפחות מתאפשר במופע תאטרון קלאסי.

בחירת אמן הקרקס המתאים תלויה בכמה משתנים – 

  1. הקונספט של האירוע שלכם – אם למשל האירוע בנושא של אגדות – נשמח להציע מגוון של דמויות בסגנון הזה. אנחנו מציעים מגוון של דמויות שמתאימות למגוון של נושאים. 
  1. הגיל הממוצע של רוב המשתתפים – לאירוע של ילדים נתאים דמויות יותר ילדותיות ועדינות – כאלה שישמחו את הילדים ולא יפחידו אותם (יותר מדי..) לעומת זאת לאירוע של מבוגרים (מסיבות במועדונים למשל) נתאים דמויות שיותר מתאימות לקהל כזה – עם אינטראקציה, תלבושות ושפת גוף בהתאם. מן הסתם יש שחקנים שמבחינת האופי התיאטרלי שלהם מתאימים יותר לאירועי ילדים, לעומת כאלה שמתאימים למבוגרים. רוב האירועים מכוונים לקהל מגוון – בדרך כלל לכל המשפחה, כך שגם רוב הדמויות מתאימות לקהל כזה.
  2. מיקום האירוע – אם האירוע מתקיים במקום פתוח ומרווח – אפשר להביא שפע של דמויות מגוונות. אם מדובר באירוע המוני – פסטיבל חוצות למשל – בדרך כלל נמליץ על דמויות שבולטות בשטח מעל הקהל – כמו דמויות קביים למשל. לעומת זאת אם מדובר על אירוע שמתקיים בחלל סגור עם תקרות נמוכות – נמליץ על פסלים חיים, להטוטנים על הקרקע או רוכבי חד אופן.
  1. איזה אטרקציות נוספות יש באירוע – בהרבה מקרים תאטרון רחוב יכול להיות תוספת משלימה למה שכבר יש באירוע. למשל אם באירוע יש כבר סדנאות ומופעים, ובנוסף לכך תרצו שהילדים ייצאו עם משהו שיוכלו לקחת הביתה – נמליץ להביא בלונאי (אמן בלונים) שיפתיע אל הילדים בעיצובים מיוחדים ויחלק להם בלונים שיכניסו עוד צבע לאירוע.

כמו בהרבה תחומים אחרים, המחיר לדמות קרקסית תלוי בכמה גורמים: 

תאריך המופע – בחגים ותאריכים מבוקשים אחרים המחירים גבוהים יותר בדרך כלל.

כישורים טכניים – אם מדובר בשחקן תיאטרון שנכנס לדמות ופשוט עושה שמח, המחיר בדרך כלל יהיה נמוך יותר מאשר כשמדובר בהולך קביים – גם מבחינת הקושי הפיזי שבלהיות על קביים גבוהות ולשמור על איזון במשך כמה שעות וגם מבחינת שעות האימון המקדים והסיכון שכרוך בעבודה כזאת. כשמדובר על להטוטנים או רוכבי חד אופן, ברוב המקרים מדובר באמני קרקס שהשקיעו שנים ארוכות של אימונים עד שהגיעו לרמה מספקת של טכניקה בשביל להיות להטוטני קרקס מקצועיים.

רמת הנסיון של האמן – כמה שנים נמצא בתחום, האם מופיע רק בארץ או גם בחו"ל.

תלבושת ואיפור – האם מדובר בתלבושת בסיסית של כובע ליצן ווסט צבעוני, או תלבושת שהוכנה במיוחד על ידי מעצבת מקצועית ועלתה אלפי שקלים. יש למשל תלבושות קביים מורכבות שכוללות תאורה משוכללת שדורשת תחזוקה בין אירועים, כמו גם זמן הכנה ארוך יחסית לפני כל אירוע.

יכול להיות שהמחיר יהיה נמוך קצת יותר, אבל לא באופן משמעותי.

הסיבה לכך היא שאת רוב העבודה האמנים עושים מחוץ לשעות האירוע: איסוף הציוד והתלבושות מהמחסן, הכנות לפני האירוע (כולל כביסה בין אירועים), תיאומים מול הלקוח, העמסה של הציוד על הרכב, עמידה בפקקים, התארגנות בשטח לפני תחילת הפעילות, קיפולים והעמסה אחרי האירוע, נסיעה הביתה, פריקת הציוד במחסן.. איך שלא הופכים את זה, מדובר ברוב המקרים בחצי יום עבודה, לפעמים קצת יותר. זו הסיבה שלא יהיה הבדל גדול בין שעה פעילות, לשעתיים או שלוש. זו הסיבה שבגללה אנחנו בדרך כלל ממליצים על זמן פעילות ארוך יותר. אם כבר שילמתם, האמן כבר עשה את המאמץ והגיע עד אליכם – למה שלא תיהנו ממנו יותר?

error: התוכן מוגן
דברו איתנו :)
אפשר לעזור?
יצירת תוכן קרקס איכותי, ייחודי ומגוון זו המומחיות שלנו. נשמח להבין יחד מה מדוייק לאירוע שלכם\ן!